מרכז הפעו"ט
דלג על בר עליון
בר עליון
דלג על ניווט מהיר
ניווט מהיר

מעון יום

המעון של מרכז הפעו"ט הוא חלק מהפכת החינוך בטירת כרמל: הוא מיישם משניות חינוכיות ומתבסס על ממצאי מחקר עדכניים ביותר בשאיפה לאפשר לילדים להגשים את ההבטחה הגלומה בהם. המעון הוקם תוך התבססות על מדד הITERS המבסס קריטריונים בינלאומיים לחינוך בגיל הרך וזכה בשנותיו הראשונות לליווי אקדמי של המעבדה להתפתחות הילד באוניברסיטת חיפה, בראשותו של פרופ' אבי שגיא שוורץ.

 

במעון פועלות ארבע קבוצות ולומדים בו כ65 ילדים בגילאי שנה עד 3.

סגל המעון מונה מנהלת, 5 גננות, 14 מטפלות וטבחית.

 

 

  

 

 

מה מייחד אותנו:

 

חללים גדולים ומרווחים:  תכנון מבנה המעון התבסס על מדד הITERS וההבנה כי ילדים זקוקים למרחב ולסביבה מטופחת שלא מעמיסה גירויים.

 

יחס נמוך בין מספר ילדים למספר מטפלות: על מנת לספק יחס אישי לכל ילד, אנו מקפידות על קבוצות קטנות וצוות גדול. היחס הממוצע  במעון הוא של מטפלת אחת לחמישה ילדים.

 

צוות מקצועי: בכל קבוצה גננת מובילה וצוות מטפלות שעברו קורס הכשרת מטפלות.

 

צוות המעון מודרך באופן סדיר: כל נשות הצוות במעון זוכות להדרכה שבועית בקבוצה ובאופן פרטני. ההדרכה כוללת תצפיות בכיתות וניתוחן, כמו כן הדרכה מצולמת בווידאו. מנהלת המעון זוכה גם היא להדרכה קבועה.

 

- המעון פועל במסגרת מרכז הפעו"ט: דבר המאפשר לו לקבל שירותים כגון ליווי צוות פרא רפואי, איתור וטיפול בילדים בעלי צרכים מיוחדים, השתתפות בהרצאות, מסיבות ואירועים של כל מרכז הפעו"ט.

 

- דגש על טיפוח הקשר עם ההורים: החינוך מתחיל בבית. אנו מעוניינות לטפח את הקשרים עם משפחתו של הילד כדי להיות קרובים יותר לעולמו וכדי לבנות שפה משותפת עם כל הורה והורה.

 

- תזונה בריאה: המעון מספק ארוחת בוקר, עשר, צהריים וארבע. כל האוכל מבושל במעון תוך הקפדה על תפריט בריא, טרי ומגוון ועל ניקיון.

 

לפרטים נוספים צרו קשר עם מנהלת המעון מיה בללי 04-8575216

 

 
דרונט בניית אתרים
דלג על בר תחתון
בר תחתון
עבור לתוכן העמוד