מרכז הפעו"ט
דלג על בר עליון
בר עליון
דלג על ניווט מהיר
ניווט מהיר

רוצה לעזור?

בואו להתנדב במרכז (10 דק' מחיפה, שפע של חניה !) באוירה צעירה, מעשירה ונעימה: מגוון רחב של פעילויות התנדבות בכל ימות השבוע:

 

* אנו זקוקים למתנדבים אשר ישולבו במשחקיות, מועדון עולים ובפעילויות השונות של המרכז, בעלי כישורים מהתחומים הבאים: טיפול באמנות, ביבליותרפיה, תיאטרון, תרפיה עם בע"ח, מפעילי פינות חי, פסיכודרמה, ריתמוסיקה, טיפול בגינון וכד'.

 

* מתנדבים מתחומי החינוך, ייעוץ חינוכי, הפרא-רפואי (ריפוי בעיסוק, קלינאיות תקשורת וכד') אשר יסייעו לצוות המקצועי בפעילויות המרכז השונות.

 

* מתנדבים שמוכנים ויכולים לעזור לילדים בגיל הרך במצב של סיכון וסכנה בשיעורי הבית ובארגון הלימודים. רצוי מתחום הפסיכולוגיה, עבודה סוציאלית, חינוך מיוחד אבל לא הכרחי. כמו כן, מתנדבים להורים – לליווי ולתמיכה.

 

* סטודנטים הלומדים ספרנות ו/או מידענות אשר יפעלו בתחומי הספרייה המקצועית של המרכז וכן בתחום הספריות לילדים ולהורים שלנו או מתנדבים שמתעניינים בתחום.

 

* מתנדבים להפעלת ה"חנוטף" - איסוף תרומות, מיון וסידור משחקים, הפעלת החנות ועוד...

 

בכל הפעילויות נדרשים מתנדבים בעלי סבלנות, נשמה, גישה לילדים ויחסי אנוש מעולים. נשמח לקבל את פנייתכם או את קורות החיים שלכם למייל . אשת הקשר לריכוז ולתיאום: מיקה ריבק שבצ'נקו טלפון 04-8575216 hapaotcenter@gmail.com

דרונט בניית אתרים
דלג על בר תחתון
בר תחתון
עבור לתוכן העמוד